Sukuseuran hallitus

Uusi hallitus on valittu 11.6.2022 Sukujuhlissa Korpilahdella:

Hallitus
Etunimi Sukunimi Puhelin Sähköposti Tehtävä
Nikolaus
Mikko Ohela 0505988862 mikko.ohela(at)ohelaconsulting.eu varsinainen jäsen
Sari Kelander 0407292576 sarikelander(at)gmail.com varajäsen
Karl Johannes
Mervi Koponen 0505955080 mervikoponen51(at)hotmail.com varsinainen jäsen
Seppo Jussila 04006623004 seppo.jussila(at)netti.fi varsinainen jäsen, varapuheenjohtaja
Enok
Ossi Pihjalamäki 04576336487 ossi.pihlajamaki(at)gmail.com varsinainen jäsen, sihteeri
Aleksander
Laila Kukkuva 0407378713  laila.kukkuva(at)windowslive.com varsinainen jäsen
Annika Tarkkala 0405469226 annika.tarkkala(at)gmail.com varsinainen jäsen
Vilhelm
Martti Rauhala 0449717808 martti.o.rauhala(at)gmail.com puheenjohtaja
Otto
  Sonja Mäkinen 0400314004 sonja.makinen(at)kolumbus.fi varsinainen jäsen, rahastonhoitaja
Henrik Basilius
Jauri Varvikko 0405125105 jauri.varvikko(at)eepinen.fi varsinainen jäsen, tiedottaja
Karl Johannes
Markus Jussila 0409305398 marjus8(at)gmail.com varajäsen